přeskočit k navigaci »

Vertical Images - profesionální pohled z výšky

Vertical Images nabízí jedinečné znalosti a zkušenosti při provozu bezpilotních letadel pro potřeby jejich různého nasazení. Součástí našeho týmu jsou špičkový piloti, kreativní a oceňovaní kameramani a fotografové, technici, ale také geodeti a kartografové.

Disponujeme špičkovou technikou se 100% zárukou spolehlivosti. Naše stroje i piloti jsou registrovaní Úřadem civilního letectví a firma Vertical Images disponuje, jako jedna z mála v České republice, Povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly.

Vice o Vertical Images »

 

Ukázky práce Vertical Images

 

Služby Vertical Images

LETECKÉ VIDEO

LETECKÉ VIDEO

Vertical Imagaes nabízí špičkové, stabilní záběry pro film a reklamu. Náš tým má přes 400 letových hodin při natáčení filmů. Od malých kamer po RED. Více informací o leteckém videu.

LETECKÉ FOTOGRAFIE

LETECKÉ SNÍMKOVÁNÍ

Od snímků památek, obcí, přes snímkování pro potřeby pojišťoven, stavebních firem, průmyslu. Od několika metrů, po stovky metrů výšky nad terénem. Více informací o letecké fotografii.

LETECKÉ PANORAMY

LETECKÉ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Vytváříme špičkové letecké virtuální panoramatické prohlídky. Prohlédněte si památky, města, firmy z ptačího pohledu. Více o leteckých panoramách.

Výškové inspekce

Výškové inspekce

Díky naším bezpilotním letadlům můžeme snadno provést inspekce ve výškách. Ve vysokém rozlišení, ve viditelném světle, nebo infrakamerou. Více o výškových inspekcích.

Letecké mapování

Letecké mapování

Ortofotomapy, digitální modely povrchu a objektů s použitím leteckých fotografií, nebo LiDAR. Více o leteckém mapování.

Prodej a výroba UAV

Prodej a výroba UAV

Náš špičkový technický tým staví a konstruuje bezpilotní letadla vytvářená na míru pro různé aplikace. Více o prodeji a výrobě UAV.

Školení pilotů UAV

Školení pilotů UAV

Jen za rok 2014 prošlo naší školou pro piloty bezpilotních letadel přes 60 osob. Od létání, přes legalní otázky po meteorologii. Více o školení pilotů UAV.

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství

Rozhodujete se o koupi UAV, o uplatnění bezpilotních letadel ve vašem oboru? Pak jsme ti praví, kteří vám pomohou, na základě znalostí a zkušeností, najít ta správná řešení. Více o konzultacích a poradenství.

 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz