přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog > Technika

Blog - Technika

 

 

strana: 1 2 další »

 
 

Nový balistický záchranný systém pro UAV

Dostali jsme do rukou horkou novinku - balistický záchranný systém pro UAV, zejména pro multicoptéry - GBS firmy GALAXY. Připravujeme podrobné testování. Zatím... pokračovat ve čtení »

DJI DROPSAFE - padákový systém - ano, či ne?

Ve Vertical Images se již přes rok zabýváme padákovými záchrannými systémy pro UAV a jejich aktivací. Všichni víme, že spolehlivý, správně dimenzovaný... pokračovat ve čtení »

Přistání po ztrátě signálu pro Wookong a A2 - jak na to

Asi víte, že pokud chcete registrovat bezpilotní letadlo u Úřadu pro civilní letectví (ÚCL), pak budete muset dodržet požadavek doplňku X na chování stroje po... pokračovat ve čtení »

Nově natáčíme do 4K a 96fps

Kromě kamery Panasonic GH3 nyní používáme i horkou novinku Panasonic GH4, který nám umožňuje lépe vyjít vstříc náročným požadavkům filmařů při... pokračovat ve čtení »

Testujeme padákový záchranný systém pro naše coptry

Protože otázky bezpečnosti našich bezpilotních prostředků bereme velmi vážně začali jsme hledat způsob řešení některých obtížných nouzových situací. Co... pokračovat ve čtení »

Helicam (helikam), aneb profesionální natáčení z výšky

Často jsou naše služby poptávány jako "HELICAM". Název helicam, nebo helikam pochází z dob, kdy první bezpilotní nosiče kamer byly malé modely helicopter.... pokračovat ve čtení »

Nový stroj Vertical Images

Stále častěji jsme se setkávali s požadavkem na záložní, náhradní stroj. Již několik týdnů jsme testovali a nedávno uvedli do pracovního provozu kompletně... pokračovat ve čtení »

Nová stabilizace pro špičkové letecké záběry s GoPro 3

Pro jednu z našich malých quadrocoptér (Phantom) jsme zakoupili novou stabilizaci Zenmuse H3 2D pro kameru GoPro 3 Black Edition. Quadrocoptéra je vybavena videopřenosem... pokračovat ve čtení »

Tomáš Lněnička u zkoušky ÚCL.

Certifikace coptru a pilotů Vertical Images u Úřadu pro civilní letectví

Ve Vertical Images bereme bezpečnost při létání velmi vážně. S tím souvisí i certifikace našich bezpilotních letadel a pilotů u Úřadu pro civilní letectví... pokračovat ve čtení »

Test kamery GH3 za nízkého osvětlení - Pupp v noci

O víkendu jsme testovali novou kameru a objektiv na coptru v horších světelných podmínkách. Záběry jsou úmyslně zveřejněny bez jakéhokoliv vylepšení v... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: 1 2 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz