` Vertical Images prodává a staví coptry | Vertical Images – letecké snímkování a video

přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog > Vertical Images prodává a staví coptry

Vertical Images prodává a staví coptry

03.04.2014

zařazeno v kategorii: Prodej a bazar techniky | autor: Petr Lněnička |

 

Již delší dobu se věnujeme stavbě, servisu, vývoji a testování bezpilotních prostředků. Vzhledem k naší bohaté praxi s jejich použitím zohledňujeme nabyté zkušenosti při jejich stavbě. Chcete-li špičkový bezpilotní prostředek pro natáčení a fotografování poraďte se s námi, společně najdeme řešení, které vám umožní dosahovat špičkových výsledků při natáčení a fotografování z výšky.

Copter na míru - od GoPro po profesionální fotoaparáty a kamery

Společně probereme vaše požadavky, používané kamery, vaše zkušenosti a společně najdeme vhodné řešení. Jsme schopni připravit malého coptra pro GoPro, stejně jako větší stroj pro fullframe zrcadlovku, stejně jako coptra pro kameru RED. Doporučíme vám vhodného coptra na naučení.

Školení létání, předpisů, servisu

Nejen že vám postavíme coptra, ale rádi vás s ním naučíme létat v intenzivním kurzu, který vedou špičkoví piloti a kameramani Vertical Images. A nejen to - společně probereme předpisy, servisování, aktualizaci coptrů. Připravíme pro vás kontrolní seznamy pro předletovou přípravu, či servis. Pomůžeme vám s registrací na Úřadu civilního letectví. Prostě komplexní servis.

Špičkový servis

Kdykoliv jsme k dispozici v případě potřeby servisu. Pro námi prodávané coptry držíme velké množství náhradních dílů. Záruční a pozáruční servis řešíme co nejrychleji a hlavně vždy k vaší spokojenosti.

Máte zájem?

Kontaktujte nás! Určitě si popovídáme a poradíme vám, i pokud nakonec koupíte někde jinde.

 
 

« další příspěvky z kategorie Prodej a bazar techniky

« zpět na seznam příspěvků

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz