přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog > Z natáčení

Blog - Z natáčení

 

 

strana: 1 2 další »

 
 

Letecké (nejen) záběry hornického Krušnohoří

Vertical Images měli to potěšení natáčet propagační spoty představující Montanregion Krušné hory – Erzgebirge, hornické památky Krušnohoří. Kromě... pokračovat ve čtení »

Krásy Česka objektivem Vertical Images

Pro zákazníka natáčíme na mnoha zajímavých místech v České republice. Vše v rozlišení 4K, takže i printscreeny z videa vypadají hezky.  pokračovat ve čtení »

Když je krásné světlo - větrné elektrárny objektivem Vertical Images

Po cestě z natáčení v Praze se udělalo na pár minut nádherné světlo. Neodolali jsme a rychle jsme nastarovali coptra. A výsledek - krásné záběry větrných... pokračovat ve čtení »

Vertical Images létali na předávání cen Neuron

Dnes jsme měli to potěšení létat na předávání cen NEURON (http://www.nfneuron.cz/cs/) a poskytnout záběry pro upoutávky na oceněné vědce. Asi první let... pokračovat ve čtení »

Film SIGNATURES s leteckými záběry od Vertical Images

Děje se toho tolik, že nestíháme zveřejňovat  Ale jedno zmíníme. Absolutně bombácká premiéra filmu SIGNATURES od Fullface Productions která absolutně zaplnila... pokračovat ve čtení »

Vertical Images mají nový Showreel

Letošní léto a podzim jsme si moc užili. Děkujeme všem klientům (a nyní často přátelům) za příležitost a důvěru! Nový... pokračovat ve čtení »

Užíváme si krásný podzim

Využíváme nádherný podzim v Karlovarském kraji a natáčíme a fotíme co to jde.  pokračovat ve čtení »

Cvičení Integrovaného záchranného systému - z pohledu Vertical Images

2 M STUDIO s.r.o. natáčelo cvičení Integrovaného záchranného systému, takže bezpilotní prostředky Vertical Images nemohly chybět a poskytly letecké pohledy jak... pokračovat ve čtení »

Natáčení a focení pro Interaktivní encyklopedii města Chebu - hotovo

Několik posledních týdnů jsme trávili spoustu času natáčením a focením památek v Chebu pro novou Interaktivní encyklopedii města Cheb. Zítra, tedy v pondělí,... pokračovat ve čtení »

Pokračujeme v natáčení a fotografování v Chebu

Pokračujeme v natáčení a fotografování památek v Chebu pro připravovanou interaktivní encyklopedii.  pokračovat ve čtení »

 

 

strana: 1 2 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz