přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog > Znalosti

Blog - Znalosti

 

 

strana: 1

 
 

Hledání zvěře při senoseči s termokamerou na dronu - jak na to

Legislativa Létání s drony (bezpilotními letadly) je regulováno Úřadem pro civilní letectví. Nejprve je tedy nutné zdůraznit pravidla, kterými se musí řídit,... pokračovat ve čtení »

Obsáhlý článek o "dronech" v magazínu DOTYK

Dnes vyšel nový DOTYK a jsou v něm dva velmi dobře zpracované články o "dronech" a samozřejmě Vertical Images nemohli chybět. Nejlépe číst na tabletech, ale lze... pokračovat ve čtení »

Změna správních poplatků na ÚCL

Od 1.2.2015 vstupuje v platnost nové znění Zákona o správních poplatcích. Při získávání povolení a jejich prodlužování zaplatíme stejně, či méně: a)... pokračovat ve čtení »

O letecké fotografii pro Přírodovědný fotoklub Univerzity Karlovy

V prostorách Přírodovědecké fakulty UK v Praze proběhla 12. února 2014 přednáška o letecké fotografii a videu pomocí rádiem řízených vrtulníků. Přednášku... pokračovat ve čtení »

Testovací stroje

Srovnání fotografií z GoPro, Vision a GH3

Porovnali jsme fotografie z různých kamer na coptrech. GoPro 3+ BE bylo na Phantom 2, další je Phantom Vision se svou zabudovanou kamerou a poslední, pro srovnání,... pokračovat ve čtení »

Začínáme s létáním s coptry - užitečné linky

Připravili jsme pár odkazů, které pomůžou zájemcům o létání (pro zábavu i komerční) se zorientovat. Pokud máte nějaký nápad na doplnění, neváhejte a... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: 1

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz