přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog

Blog

 

strana: 1 2 3 4 5 další »

 
 
 

Pracovní příležitost ve Vertical Images

Chceš létat s drony (bezpilotními letadly)? Chceš být u těch nejzajimavějších aplikací dronů v průmyslu a v zemědělství? Jseš časově flexibilní? Jseš... pokračovat ve čtení »

Hledání zvěře při senoseči s termokamerou na dronu - jak na to

Legislativa Létání s drony (bezpilotními letadly) je regulováno Úřadem pro civilní letectví. Nejprve je tedy nutné zdůraznit pravidla, kterými se musí řídit,... pokračovat ve čtení »

Vertical Images partnerem firmy Workswell na letecké výstavě v Německu

Vertical Images s.r.o., byly vybrány firmou Workswell, jako partner pro prezentaci na letecké výstavě v Německu - AERO Friedrichshafen 2015. Společně budeme... pokračovat ve čtení »

Nový balistický záchranný systém pro UAV

Dostali jsme do rukou horkou novinku - balistický záchranný systém pro UAV, zejména pro multicoptéry - GBS firmy GALAXY. Připravujeme podrobné testování. Zatím... pokračovat ve čtení »

Obsáhlý článek o "dronech" v magazínu DOTYK

Dnes vyšel nový DOTYK a jsou v něm dva velmi dobře zpracované články o "dronech" a samozřejmě Vertical Images nemohli chybět. Nejlépe číst na tabletech, ale lze... pokračovat ve čtení »

DJI DROPSAFE - padákový systém - ano, či ne?

Ve Vertical Images se již přes rok zabýváme padákovými záchrannými systémy pro UAV a jejich aktivací. Všichni víme, že spolehlivý, správně dimenzovaný... pokračovat ve čtení »

Přistání po ztrátě signálu pro Wookong a A2 - jak na to

Asi víte, že pokud chcete registrovat bezpilotní letadlo u Úřadu pro civilní letectví (ÚCL), pak budete muset dodržet požadavek doplňku X na chování stroje po... pokračovat ve čtení »

Zatýkání licencovaného pilota v GB (Darren Cool)

Legální létání po světě (6) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Pokud máte otázky ohledně legálnosti komerčního či nekomerčního provozu copter či obecněji UAV je k dispozici několik zdrojů, které vám řeknou více. Berte... pokračovat ve čtení »

Změna správních poplatků na ÚCL

Od 1.2.2015 vstupuje v platnost nové znění Zákona o správních poplatcích. Při získávání povolení a jejich prodlužování zaplatíme stejně, či méně: a)... pokračovat ve čtení »

Chytání dobrého světla a počasí (5) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Asi znáte to klasické rčení mezi fotografy - laik řeší fotoaparát, nadšený amatér řeší objektiv a profesionál řeší světlo. Chcete skvělé fotografie a... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: 1 2 3 4 5 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz