přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog

Blog

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 

Povolení k provozování leteckých prací pro Vertical Images

Firma Vertical Images s.r.o. splnila podmínky pro udělení Povolení k provozování leteckých prací. Patří tedy mezi pouhých 8 firem v České republice, které... pokračovat ve čtení »

Třetí rok za sebou si odvážíme cenu z Tourfilmu

Již třetí rok za sebou získávají naše filmy a propagační spoty ocenění na  mezinárodním festivalu Tourfilm. Letos bylo náše propagační video Montanregionu... pokračovat ve čtení »

Létáme s coptry bezpečně (4) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Jeden z velmi důležitých aspektů létání s coptry je bezpečnost. I obyčejný Phantom dokáže vrtulí rozseknout ruku tak, že skončíte v nemocnice s 15 stehy a to... pokračovat ve čtení »

Certifikace u ÚCL - povolení k létání a letecké práce (9) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Pokud chcete létat s bezpilotním prostředkem (například coptrem) za úplatu (tedy výsledek letu, fotografie, video budou prodány, či použity pro vaší vlastní... pokračovat ve čtení »

Letecké (nejen) záběry hornického Krušnohoří

Vertical Images měli to potěšení natáčet propagační spoty představující Montanregion Krušné hory – Erzgebirge, hornické památky Krušnohoří. Kromě... pokračovat ve čtení »

Jak správně nastavit GoPro (3) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

GoPro rozhodně na letecké záběry nestačí, obraz z něj je celý pokřivený, barvy nepoužitelné. Opravdu? Tak třeba toto je GoPro 3+ BE na Phantom 2 v gimablu... pokračovat ve čtení »

Krásy Česka objektivem Vertical Images

Pro zákazníka natáčíme na mnoha zajímavých místech v České republice. Vše v rozlišení 4K, takže i printscreeny z videa vypadají hezky.  pokračovat ve čtení »

Učíme se létat (2) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Vybrali jste si svůj copter a nyní se s ním chcete naučit létat. Tak pojďme na to.  Kupte copter, kde vás naučí i létat Nejlepší řešení je školení u... pokračovat ve čtení »

Základní výbava (1) | Začátečníkův průvodce leteckým filmováním a fotografováním

Takže jste se rozhodli, že budete natáčet, nebo fotografovat z pohledu ptáků. A nyní se před vámi vynořila spousta otázek a možností. Jakého coptra mám vybrat,... pokračovat ve čtení »

Nově natáčíme do 4K a 96fps

Kromě kamery Panasonic GH3 nyní používáme i horkou novinku Panasonic GH4, který nám umožňuje lépe vyjít vstříc náročným požadavkům filmařů při... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz