přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog

Blog

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 

Když je krásné světlo - větrné elektrárny objektivem Vertical Images

Po cestě z natáčení v Praze se udělalo na pár minut nádherné světlo. Neodolali jsme a rychle jsme nastarovali coptra. A výsledek - krásné záběry větrných... pokračovat ve čtení »

Vertical Images létali na předávání cen Neuron

Dnes jsme měli to potěšení létat na předávání cen NEURON (http://www.nfneuron.cz/cs/) a poskytnout záběry pro upoutávky na oceněné vědce. Asi první let... pokračovat ve čtení »

Film SIGNATURES s leteckými záběry od Vertical Images

Děje se toho tolik, že nestíháme zveřejňovat  Ale jedno zmíníme. Absolutně bombácká premiéra filmu SIGNATURES od Fullface Productions která absolutně zaplnila... pokračovat ve čtení »

Vertical Images prodává a staví coptry

Již delší dobu se věnujeme stavbě, servisu, vývoji a testování bezpilotních prostředků. Vzhledem k naší bohaté praxi s jejich použitím zohledňujeme nabyté... pokračovat ve čtení »

Testujeme padákový záchranný systém pro naše coptry

Protože otázky bezpečnosti našich bezpilotních prostředků bereme velmi vážně začali jsme hledat způsob řešení některých obtížných nouzových situací. Co... pokračovat ve čtení »

Vertical Images ve vysílání České televize

12. února 2014 jsme se octli ve vysílání České televize ve studiu 6. V krátkém, asi desetiminutovém vstupu, jsme byli tázáni na bezpilotní prostředky, jejich... pokračovat ve čtení »

O letecké fotografii pro Přírodovědný fotoklub Univerzity Karlovy

V prostorách Přírodovědecké fakulty UK v Praze proběhla 12. února 2014 přednáška o letecké fotografii a videu pomocí rádiem řízených vrtulníků. Přednášku... pokračovat ve čtení »

Testovací stroje

Srovnání fotografií z GoPro, Vision a GH3

Porovnali jsme fotografie z různých kamer na coptrech. GoPro 3+ BE bylo na Phantom 2, další je Phantom Vision se svou zabudovanou kamerou a poslední, pro srovnání,... pokračovat ve čtení »

Sestavené a zalétané hexacoptéry na prodej

Nabízíme tři nové, právě sestavené a zalétané, hexacoptéry DJI F550 k okamžitému odběru (prodávané každá zvlášť). Hexacoptéra je osazena stabilizací... pokračovat ve čtení »

Helicam (helikam), aneb profesionální natáčení z výšky

Často jsou naše služby poptávány jako "HELICAM". Název helicam, nebo helikam pochází z dob, kdy první bezpilotní nosiče kamer byly malé modely helicopter.... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz