přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog

Blog

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 

Vertical Images mají nový Showreel

Letošní léto a podzim jsme si moc užili. Děkujeme všem klientům (a nyní často přátelům) za příležitost a důvěru! Nový... pokračovat ve čtení »

Začínáme s létáním s coptry - užitečné linky

Připravili jsme pár odkazů, které pomůžou zájemcům o létání (pro zábavu i komerční) se zorientovat. Pokud máte nějaký nápad na doplnění, neváhejte a... pokračovat ve čtení »

Čtyři ceny, včetně hlavní Grand Prix na Tourfilmu pro 2 M STUDIO s.r.o. a Vertical Images

2 M STUDIO s.r.o., tedy jedna z firem tvořící Vertical Images, opět uspěla na Tourfilmu. V soutěži Tour Region Film jsme získali celkem čtyři ocenění - cenu... pokračovat ve čtení »

Kompletní copter se stabilizací na prodej

Vertical Images modernizuje svou techniku a tak prodávávalo svou starší techniku. Vše má své nové majitele. Děkujeme všem za zájem! Kam dál? Podívejte se co... pokračovat ve čtení »

Užíváme si krásný podzim

Využíváme nádherný podzim v Karlovarském kraji a natáčíme a fotíme co to jde.  pokračovat ve čtení »

Nový stroj Vertical Images

Stále častěji jsme se setkávali s požadavkem na záložní, náhradní stroj. Již několik týdnů jsme testovali a nedávno uvedli do pracovního provozu kompletně... pokračovat ve čtení »

Cvičení Integrovaného záchranného systému - z pohledu Vertical Images

2 M STUDIO s.r.o. natáčelo cvičení Integrovaného záchranného systému, takže bezpilotní prostředky Vertical Images nemohly chybět a poskytly letecké pohledy jak... pokračovat ve čtení »

Letecké fotografie a video pro stavební firmy

Letecké fotografie a video je špičkový způsob jak ukázat progres stavby. V poslední době služby Vertical Images využívají stavební firmy pro prezentaci svých... pokračovat ve čtení »

Nová stabilizace pro špičkové letecké záběry s GoPro 3

Pro jednu z našich malých quadrocoptér (Phantom) jsme zakoupili novou stabilizaci Zenmuse H3 2D pro kameru GoPro 3 Black Edition. Quadrocoptéra je vybavena videopřenosem... pokračovat ve čtení »

Natáčení a focení pro Interaktivní encyklopedii města Chebu - hotovo

Několik posledních týdnů jsme trávili spoustu času natáčením a focením památek v Chebu pro novou Interaktivní encyklopedii města Cheb. Zítra, tedy v pondělí,... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5 další »

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz