přeskočit k navigaci »

Úvod > Blog

Blog

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5

 
 
 
Tomáš Lněnička u zkoušky ÚCL.

Certifikace coptru a pilotů Vertical Images u Úřadu pro civilní letectví

Ve Vertical Images bereme bezpečnost při létání velmi vážně. S tím souvisí i certifikace našich bezpilotních letadel a pilotů u Úřadu pro civilní letectví... pokračovat ve čtení »

Test kamery GH3 za nízkého osvětlení - Pupp v noci

O víkendu jsme testovali novou kameru a objektiv na coptru v horších světelných podmínkách. Záběry jsou úmyslně zveřejněny bez jakéhokoliv vylepšení v... pokračovat ve čtení »

Lepší technika - nově s GH3 a Olympus 12mm f/2 ED

Jakmile to bylo technicky možné, přezbrojili jsme našeho S800 coptra na použití kamery/fotoaparátu Panasonic GH3 a vyměnili jsme i objektiv na Olympus M.Zuiko 12mm... pokračovat ve čtení »

Nově v naší nabídce - letecké virtuální prohlídky

Rozšířili jsme portfolio leteckého snímkování o letecké virtuální prohlídky. Prohlédněte si ukázky leteckých virtuálních panoramat.  Současně jsme se... pokračovat ve čtení »

Pokračujeme v natáčení a fotografování v Chebu

Pokračujeme v natáčení a fotografování památek v Chebu pro připravovanou interaktivní encyklopedii.  pokračovat ve čtení »

Horní hrad - letecké fotografie a video

Připravujeme krátké video představující Horní hrad. Více informací o Horním hradě najdete na webu Živý... pokračovat ve čtení »

Špalíček na chebském náměstí.

Natáčíme a fotografujeme v Chebu

Pro potřeby architektů, města Cheb a realitní kanceláře pořizujeme letecké záběry v Chebu a okolí. Strávíme zde ještě nejméně dalších 6-8 letových dní a... pokračovat ve čtení »

Natáčíme a fotografujeme v Kyselce

Již několik let fotografujeme a natáčíme rozpadající se lázně v Kyselce. Podívejte se na krátké video, které natočil člen týmu Vertical Images, Petr... pokračovat ve čtení »

Natáčení zimních Krušných hor

Pro Karlovarský kraj tvoříme sérii krátkých videí (mrkněte na jejich YouTube kanál). Jedním z témat byly Krušné hory. Podívejte se na výsledek "Letní Krušné... pokračovat ve čtení »

 

 

strana: « předchozí 1 2 3 4 5

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz