přeskočit k navigaci »

Úvod > O Vertical Images

O Vertical Images

Vertical Images nabízí jedinečné znalosti a zkušenosti při provozu bezpilotních letadel pro potřeby jejich různého nasazení. Disponuje týmy specializovanými na:

Naše stroje i piloti jsou registrovaní Úřadem civilního letectví a firma Vertical Images disponuje, jako jedna z mála v České republice, Povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly. Jsme též plně pojištěni jak na zodpovědnost na škody vůči třetím stranám, tak na škody vůči vybavení, které neseme na bezpilotním letadle.

Vertical Images je zakládající člen České asociace profesionálních provozovatelů bezpilotních letadel (www.apbl.cz) a v současné době Petr Lněnička, jednatel společnosti, vykonává funkci předsedy asociace.

Vedení společnosti Vertical Images

Petr Lněnička

Petr Lněnička

jednatel společnosti

Petr je jednatel společnosti a jedním ze zakladatelů firmy ve které je především inovátorem a propagátorem nových řešení a postupů. Je zkušeným a oceňovaným filmařem a fotografem. K bezpilotním letadlům si našel cestu přes pilotování "skutečných" letadel, proto velmi dobře rozumí legálním a bezpečnostním požadavkům na jejich provoz.

Obvykle se s ním setkáte při sjednávání zakázek, při konzultacích, nebo jako s pilotem a zejména operátorem kamery na filmových setech.

 

Milan Žemlička

jednatel společnosti

Milan je jednatelem společnosti a je odborník na marketing a reklamu. Současně pečuje o klíčové zákazníky zejména naší technologické a průmyslové sekce.

 
 
 
Vertical Images

Vertical Images s.r.o.
Habrová 1445, 363 01 Ostrov
Petr Lněnička - kameraman, fotograf, obchod
777 204 558, petr.lnenicka@verticalimages.cz